logo SledováníTV START

106 kanálů (z toho 71 v HD)  

Základní 27 Zpravodajské 8 Sportovní 3 Dokumentární 4 Dětské 4 Filmové 1 Hudební 8 Regional 23 Lifestyle 8 Relax 14 Zahraniční 6

V březnu najdete v balíčku kanál Minimax jako dárek. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Pro sledování stanic skupin Nova a Prima v balíčku START i mimo partnerské sítě je potřeba mít aktivní službu NP+. Pro spárování chytré televize nebo AndroidTV zařízení, je zapotřebí dokoupit balíček Smart TV.

logo SledováníTV BASIC

60 kanálů (z toho 37 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 8 Dokumentární 14 Lifestyle 4 Sportovní 5 Hudební 8 Základní 1 Dětské 11 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 3

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

379 měsíčně

logo SledováníTV MAX

77 kanálů (z toho 47 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 9 Filmové 12 Dokumentární 18 Lifestyle 4 Hudební 10 Základní 1 Dětské 13 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 4

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

499 měsíčně

logo SledováníTV MAXI + HBO Max

97 kanálů (z toho 65 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 12 Filmové 22 Hudební 11 Dokumentární 19 Lifestyle 5 Základní 1 Dětské 13 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 8

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Kromě balíčku MAXI dostanete i filmotéku HBO Max za zvýhodněnou cenu 25 Kč, filmotéku Edisonline Lite za 1 Kč a Filmotéku Filmbox OD za 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéky. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz).

749 měsíčně

logo SledováníTV Dětský

11 kanálů (z toho 1 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Dětské 11

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

69 měsíčně

logo SledováníTV SPORT

12 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 12

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

209 měsíčně

logo SledováníTV DOKU

11 kanálů (z toho 9 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Dokumentární 10 Sportovní 1

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

99 měsíčně

logo SledováníTV HBO

3 kanály (z toho 3 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 3

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

225 měsíčně

logo SledováníTV HBO + HBO Max

3 kanály (z toho 3 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 3

<p>JAK VYUŽÍT AKCE HBO + HBO Max za 1 KČ/0,1 €? UHRAĎTE TENTO BALÍČEK POMOCÍ PLATEBNÍ KARTY. PLATÍ POUZE PRO HISTORICKY PRVNÍ NÁKUP BALÍČKU. Další měsíce jsou již zpoplatněny za běžnou cenu. Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. </p> <p>Kromě kanálů HBO, HBO 2 a HBO 3 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček.</p> Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků

255 měsíčně

logo SledováníTV HBO Maxpack

5 kanálů (z toho 5 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 5

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné se zaregistrovat na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

299 měsíčně

logo SledováníTV Filmový

8 kanálů (z toho 6 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 8

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

149 měsíčně

logo SledováníTV FilmBox

13 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 6 Hudební 1 Dokumentární 1 Lifestyle 1 Sportovní 2 Erotické 2

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i filmotéku Filmbox OD za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

149 měsíčně

logo SledováníTV Relaxxx

15 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Erotické 15

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba jej mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

199 měsíčně

logo SledováníTV Sport+

19 kanálů (z toho 15 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 11 Erotické 8

Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte Formule 1, tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

299 měsíčně
 

logo SledováníTV START

106 kanálů (z toho 71 v HD)  

Základní 27 Zpravodajské 8 Sportovní 3 Dokumentární 4 Dětské 4 Filmové 1 Hudební 8 Regional 23 Lifestyle 8 Relax 14 Zahraniční 6

V březnu najdete v balíčku kanál Minimax jako dárek. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Pro sledování stanic skupin Nova a Prima v balíčku START i mimo partnerské sítě je potřeba mít aktivní službu NP+. Pro spárování chytré televize nebo AndroidTV zařízení, je zapotřebí dokoupit balíček Smart TV.

Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo ČT1 ČT1
logo ČT2 ČT2
logo ČT24 ČT24
logo ČT Sport ČT Sport
logo Prima Prima
logo Prima Max Prima Max
logo Prima COOL Prima COOL
logo Prima Krimi Prima Krimi
logo Prima Zoom Prima Zoom
logo Déčko Déčko
logo ČT art ČT art
logo Prima Love Prima Love
logo CNN Prima News CNN Prima News
logo Prima Show Prima Show
logo Prima Star Prima Star
logo ČT1 JM ČT1 JM
logo ČT1 SM ČT1 SM
logo Paramount Network Paramount Network
logo Televize Seznam Televize Seznam
logo Nova Nova
logo Nova Cinema Nova Cinema
logo Nova Action Nova Action
logo Nova Fun Nova Fun
logo Nova Gold Nova Gold
logo Nova Lady Nova Lady
logo Jednotka Jednotka
logo Dvojka Dvojka
logo JOJ Family JOJ Family
logo Markíza International Markíza International
logo RTVS :24 RTVS :24
logo TV Barrandov TV Barrandov
logo Barrandov Krimi Barrandov Krimi
logo Kino Barrandov Kino Barrandov
logo Arcadia World Arcadia World
logo NASA TV NASA TV
logo NASA TV UHD NASA TV UHD
logo Arena sport 1 Arena sport 1
logo Arena sport 2 Arena sport 2
logo Óčko Óčko
logo Óčko STAR Óčko STAR
logo Óčko Expres Óčko Expres
logo Retro Retro
logo Šláger Premium HD Šláger Premium HD
logo Šláger Originál Šláger Originál
logo Šláger Muzika Šláger Muzika
logo Nickelodeon Ukraine Nickelodeon Ukraine
logo Minimax Minimax
logo Rik Rik
logo ZAK TV ZAK TV
logo Plzeň TV Plzeň TV
logo Televize Ústeckého kraje Televize Ústeckého kraje
logo BBC World BBC World
logo TA3 TA3
logo Sky News Sky News
logo France 24 France 24
logo France 24 (FR) France 24 (FR)
logo TV Noe TV Noe
logo Life TV Life TV
logo TV Natura TV Natura
logo TV Lux TV Lux
logo Lounge TV Lounge TV
logo Hobby TV Hobby TV
logo TV Mňam TV Mňam
logo TV Mňau TV Mňau
logo HaHa TV HaHa TV
logo Zoo Brno - Africká vesnice Zoo Brno - Africká vesnice
logo Zoo Brno - Medvěd kamčatský Zoo Brno - Medvěd kamčatský
logo Zoo Brno - Medvěd lední Zoo Brno - Medvěd lední
logo Zoo Brno - Komentovaná krmení Zoo Brno - Komentovaná krmení
logo Zoo Brno - Život v zoo Zoo Brno - Život v zoo
logo Filmpro Filmpro
logo Kladno.1 TV Kladno.1 TV
logo Polar Polar
logo TVS TVS
logo V1 TV V1 TV
logo TV Brno 1 TV Brno 1
logo TV Praha TV Praha
logo RTM+ (Liberecko) RTM+ (Liberecko)
logo OIK TV OIK TV
logo Náš region TV Náš region TV
logo i-Vysočina i-Vysočina
logo TV Beskyd TV Beskyd
logo ORF eins ORF eins
logo ORF zwei ORF zwei
logo UA TV UA TV
logo Galerie zvířat Galerie zvířat
logo Ošetřování mláďat Ošetřování mláďat
logo Krb Krb
logo cms:tv cms:tv
logo Kočičí kavárna Kočičí kavárna
logo Korálová zahrada Korálová zahrada
logo Panorama TV Panorama TV
logo Pláž Pláž
logo NatureTV NatureTV
logo Mumlavské vodopády Mumlavské vodopády
logo Čapí hnízdo Čapí hnízdo
logo Info TV Brno a jižní morava Info TV Brno a jižní morava
logo Krušná TV Krušná TV
logo Jihočeská televize Jihočeská televize
logo Tik Bohumín Tik Bohumín
logo Regionální televize jižní Čechy Regionální televize jižní Čechy
logo RT Ústecko RT Ústecko
logo Poslanecká sněmovna ČR Poslanecká sněmovna ČR
logo Das Erste Das Erste
logo ZDF ZDF
logo 1+1 1+1
 

logo SledováníTV BASIC

60 kanálů (z toho 37 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 8 Dokumentární 14 Lifestyle 4 Sportovní 5 Hudební 8 Základní 1 Dětské 11 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 3

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

379 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo FilmBox FilmBox
logo AXN AXN
logo AXN Black AXN Black
logo AXN White AXN White
logo Film Europe Film Europe
logo Film Europe + HD Film Europe + HD
logo CS Mystery CS Mystery
logo Film+ Film+
logo Love Nature 4K Love Nature 4K
logo National Geographic Wild National Geographic Wild
logo National Geographic HD National Geographic HD
logo Animal Planet Animal Planet
logo Travel Channel HD Travel Channel HD
logo Spektrum Spektrum
logo Viasat History Viasat History
logo Discovery Discovery
logo Discovery : TLC Discovery : TLC
logo Discovery Science Discovery Science
logo Discovery Turbo Xtra Discovery Turbo Xtra
logo Investigation Discovery Investigation Discovery
logo Crime and Investigation Crime and Investigation
logo History Channel History Channel
logo Eurosport Eurosport
logo Eurosport2 Eurosport2
logo Sport1 Sport1
logo Sport2 Sport2
logo Golf Channel Golf Channel
logo Óčko HD Óčko HD
logo Óčko STAR HD Óčko STAR HD
logo Óčko EXPRES HD Óčko EXPRES HD
logo Óčko BLACK HD Óčko BLACK HD
logo Relax Relax
logo Rebel Rebel
logo MTV MTV
logo MTV Hits MTV Hits
logo MTV 00s MTV 00s
logo Cartoon Network HD Cartoon Network HD
logo Cartoon Network CZ Cartoon Network CZ
logo Cartoon Network EN Cartoon Network EN
logo Cartoonito Cartoonito
logo Nickelodeon Nickelodeon
logo Disney Channel Disney Channel
logo Disney Junior Disney Junior
logo Jim Jam Jim Jam
logo Minimax Minimax
logo Baby TV Baby TV
logo Lala TV Lala TV
logo TV Paprika TV Paprika
logo CNN CNN
logo TV5MONDE TV5MONDE
logo M1 M1
logo M2 M2
logo HGTV HGTV
logo Duna Duna
logo Duna World Duna World
logo Epic Drama Epic Drama
logo Extasy 4K Extasy 4K
logo Babes TV Babes TV
logo True Amateurs True Amateurs
logo Food network Food network
 

logo SledováníTV MAX

77 kanálů (z toho 47 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 9 Filmové 12 Dokumentární 18 Lifestyle 4 Hudební 10 Základní 1 Dětské 13 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 4

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

499 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Nova Sport 1 Nova Sport 1
logo Nova Sport 2 Nova Sport 2
logo JOJ Cinema JOJ Cinema
logo FilmBox FilmBox
logo AXN AXN
logo AXN Black AXN Black
logo AXN White AXN White
logo Film Europe Film Europe
logo Film Europe + HD Film Europe + HD
logo CS Film CS Film
logo CS Mystery CS Mystery
logo CS Horror CS Horror
logo CS History CS History
logo AMC AMC
logo Film+ Film+
logo Travelxp Travelxp
logo Love Nature 4K Love Nature 4K
logo National Geographic Wild National Geographic Wild
logo National Geographic HD National Geographic HD
logo Animal Planet Animal Planet
logo Travel Channel HD Travel Channel HD
logo Spektrum Spektrum
logo Viasat History Viasat History
logo Viasat Explore Viasat Explore
logo Viasat Nature Viasat Nature
logo Discovery Discovery
logo Discovery : TLC Discovery : TLC
logo Discovery Science Discovery Science
logo Discovery Turbo Xtra Discovery Turbo Xtra
logo Investigation Discovery Investigation Discovery
logo Crime and Investigation Crime and Investigation
logo History Channel History Channel
logo Eurosport Eurosport
logo Eurosport2 Eurosport2
logo Sport1 Sport1
logo Sport2 Sport2
logo Auto Motor Sport Auto Motor Sport
logo Golf Channel Golf Channel
logo Fishing&Hunting Fishing&Hunting
logo Óčko HD Óčko HD
logo Óčko STAR HD Óčko STAR HD
logo Óčko EXPRES HD Óčko EXPRES HD
logo Óčko BLACK HD Óčko BLACK HD
logo Relax Relax
logo Rebel Rebel
logo Mezzo Mezzo
logo Mezzo Live HD Mezzo Live HD
logo MTV MTV
logo MTV Hits MTV Hits
logo MTV 00s MTV 00s
logo Cartoon Network HD Cartoon Network HD
logo Cartoon Network CZ Cartoon Network CZ
logo Cartoon Network EN Cartoon Network EN
logo Cartoonito Cartoonito
logo Nickelodeon Nickelodeon
logo Nick JR Nick JR
logo Nick JR EN Nick JR EN
logo Disney Channel Disney Channel
logo Disney Junior Disney Junior
logo Jim Jam Jim Jam
logo Minimax Minimax
logo Baby TV Baby TV
logo Lala TV Lala TV
logo TV Paprika TV Paprika
logo CNN CNN
logo TV5MONDE TV5MONDE
logo M1 M1
logo M2 M2
logo HGTV HGTV
logo Duna Duna
logo Duna World Duna World
logo Epic Drama Epic Drama
logo Extasy 4K Extasy 4K
logo Babes TV Babes TV
logo True Amateurs True Amateurs
logo Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
logo Food network Food network
 

logo SledováníTV MAXI + HBO Max

97 kanálů (z toho 65 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 12 Filmové 22 Hudební 11 Dokumentární 19 Lifestyle 5 Základní 1 Dětské 13 Zpravodajské 1 Zahraniční 5 Erotické 8

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Kromě balíčku MAXI dostanete i filmotéku HBO Max za zvýhodněnou cenu 25 Kč, filmotéku Edisonline Lite za 1 Kč a Filmotéku Filmbox OD za 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéky. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz).

749 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Nova Sport 1 Nova Sport 1
logo Nova Sport 2 Nova Sport 2
logo JOJ Cinema JOJ Cinema
logo HBO HBO
logo HBO 2 HBO 2
logo HBO 3 HBO 3
logo Cinemax 1 Cinemax 1
logo Cinemax 2 Cinemax 2
logo FilmBox FilmBox
logo Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
logo FilmBox Premium FilmBox Premium
logo FilmBox Family FilmBox Family
logo 360TuneBox 360TuneBox
logo DocuBox DocuBox
logo FashionBox FashionBox
logo FightBox FightBox
logo Fast & Fun Box Fast & Fun Box
logo Filmbox Arthouse Filmbox Arthouse
logo Filmbox Stars Filmbox Stars
logo AXN AXN
logo AXN Black AXN Black
logo AXN White AXN White
logo Film Europe Film Europe
logo Film Europe + HD Film Europe + HD
logo CS Film CS Film
logo CS Mystery CS Mystery
logo CS Horror CS Horror
logo CS History CS History
logo AMC AMC
logo Film+ Film+
logo Travelxp Travelxp
logo Love Nature 4K Love Nature 4K
logo National Geographic Wild National Geographic Wild
logo National Geographic HD National Geographic HD
logo Animal Planet Animal Planet
logo Travel Channel HD Travel Channel HD
logo Spektrum Spektrum
logo Viasat History Viasat History
logo Viasat Explore Viasat Explore
logo Viasat Nature Viasat Nature
logo Discovery Discovery
logo Discovery : TLC Discovery : TLC
logo Discovery Science Discovery Science
logo Discovery Turbo Xtra Discovery Turbo Xtra
logo Investigation Discovery Investigation Discovery
logo Crime and Investigation Crime and Investigation
logo History Channel History Channel
logo Eurosport Eurosport
logo Eurosport2 Eurosport2
logo Sport1 Sport1
logo Sport2 Sport2
logo Sport 5 Sport 5
logo Auto Motor Sport Auto Motor Sport
logo Golf Channel Golf Channel
logo Fishing&Hunting Fishing&Hunting
logo Óčko HD Óčko HD
logo Óčko STAR HD Óčko STAR HD
logo Óčko EXPRES HD Óčko EXPRES HD
logo Óčko BLACK HD Óčko BLACK HD
logo Relax Relax
logo Rebel Rebel
logo Mezzo Mezzo
logo Mezzo Live HD Mezzo Live HD
logo MTV MTV
logo MTV Hits MTV Hits
logo MTV 00s MTV 00s
logo Cartoon Network HD Cartoon Network HD
logo Cartoon Network CZ Cartoon Network CZ
logo Cartoon Network EN Cartoon Network EN
logo Cartoonito Cartoonito
logo Nickelodeon Nickelodeon
logo Nick JR Nick JR
logo Nick JR EN Nick JR EN
logo Disney Channel Disney Channel
logo Disney Junior Disney Junior
logo Jim Jam Jim Jam
logo Minimax Minimax
logo Baby TV Baby TV
logo Lala TV Lala TV
logo TV Paprika TV Paprika
logo CNN CNN
logo TV5MONDE TV5MONDE
logo M1 M1
logo M2 M2
logo HGTV HGTV
logo Duna Duna
logo Duna World Duna World
logo Epic Drama Epic Drama
logo Erox Erox
logo Eroxxx Eroxxx
logo Extasy 4K Extasy 4K
logo Babes TV Babes TV
logo True Amateurs True Amateurs
logo Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
logo Playboy TV Playboy TV
logo Leo TV Gold Leo TV Gold
logo Food network Food network
 

logo SledováníTV Dětský

11 kanálů (z toho 1 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Dětské 11

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

69 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Cartoon Network HD Cartoon Network HD
logo Cartoon Network CZ Cartoon Network CZ
logo Cartoon Network EN Cartoon Network EN
logo Cartoonito Cartoonito
logo Nickelodeon Nickelodeon
logo Nick JR Nick JR
logo Nick JR EN Nick JR EN
logo Nicktoons Nicktoons
logo Disney Channel Disney Channel
logo Disney Junior Disney Junior
logo Baby TV Baby TV
 

logo SledováníTV SPORT

12 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 12

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

209 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Nova Sport 1 Nova Sport 1
logo Nova Sport 2 Nova Sport 2
logo FightBox FightBox
logo Fast & Fun Box Fast & Fun Box
logo Eurosport Eurosport
logo Eurosport2 Eurosport2
logo Sport1 Sport1
logo Sport2 Sport2
logo Sport 5 Sport 5
logo Auto Motor Sport Auto Motor Sport
logo Golf Channel Golf Channel
logo Fishing&Hunting Fishing&Hunting
 

logo SledováníTV DOKU

11 kanálů (z toho 9 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Dokumentární 10 Sportovní 1

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

99 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo DocuBox DocuBox
logo CS History CS History
logo Travelxp Travelxp
logo Love Nature 4K Love Nature 4K
logo National Geographic Wild National Geographic Wild
logo National Geographic HD National Geographic HD
logo Viasat History Viasat History
logo Viasat Explore Viasat Explore
logo Viasat Nature Viasat Nature
logo History Channel History Channel
logo Fishing&Hunting Fishing&Hunting
 

logo SledováníTV HBO

3 kanály (z toho 3 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 3

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

225 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo HBO HBO
logo HBO 2 HBO 2
logo HBO 3 HBO 3
 

logo SledováníTV HBO + HBO Max

3 kanály (z toho 3 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 3

<p>JAK VYUŽÍT AKCE HBO + HBO Max za 1 KČ/0,1 €? UHRAĎTE TENTO BALÍČEK POMOCÍ PLATEBNÍ KARTY. PLATÍ POUZE PRO HISTORICKY PRVNÍ NÁKUP BALÍČKU. Další měsíce jsou již zpoplatněny za běžnou cenu. Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. </p> <p>Kromě kanálů HBO, HBO 2 a HBO 3 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček.</p> Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků

255 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo HBO HBO
logo HBO 2 HBO 2
logo HBO 3 HBO 3
 

logo SledováníTV HBO Maxpack

5 kanálů (z toho 5 v HD) + HBO GO + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 5

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné se zaregistrovat na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

299 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo HBO HBO
logo HBO 2 HBO 2
logo HBO 3 HBO 3
logo Cinemax 1 Cinemax 1
logo Cinemax 2 Cinemax 2
 

logo SledováníTV Filmový

8 kanálů (z toho 6 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 8

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

149 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Cinemax 1 Cinemax 1
logo Cinemax 2 Cinemax 2
logo FilmBox FilmBox
logo Film Europe Film Europe
logo Film Europe + HD Film Europe + HD
logo CS Film CS Film
logo CS Horror CS Horror
logo Epic Drama Epic Drama
 

logo SledováníTV FilmBox

13 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Filmové 6 Hudební 1 Dokumentární 1 Lifestyle 1 Sportovní 2 Erotické 2

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i filmotéku Filmbox OD za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

149 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo FilmBox FilmBox
logo Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
logo FilmBox Premium FilmBox Premium
logo FilmBox Family FilmBox Family
logo 360TuneBox 360TuneBox
logo DocuBox DocuBox
logo FashionBox FashionBox
logo FightBox FightBox
logo Fast & Fun Box Fast & Fun Box
logo Filmbox Arthouse Filmbox Arthouse
logo Filmbox Stars Filmbox Stars
logo Erox Erox
logo Eroxxx Eroxxx
 

logo SledováníTV Relaxxx

15 kanálů (z toho 11 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Erotické 15

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba jej mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

199 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Erox Erox
logo Eroxxx Eroxxx
logo Dorcel TV Dorcel TV
logo Extasy 4K Extasy 4K
logo Babes TV Babes TV
logo True Amateurs True Amateurs
logo Dorcel XXX Dorcel XXX
logo Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
logo Playboy TV Playboy TV
logo Leo TV Gold Leo TV Gold
logo Reality Kings Reality Kings
logo Leo TV Leo TV
logo Extasy Extasy
logo Desire TV Desire TV
logo Men.tv Men.tv
 

logo SledováníTV Sport+

19 kanálů (z toho 15 v HD) + 106 kanálů z balíčku START 

Sportovní 11 Erotické 8

Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte Formule 1, tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

299 měsíčně
Změna obsahu i počtu kanálů vyhrazena.
Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U Vodárny 3032/2a, 61600 Brno, IČ 01607910.
logo Nova Sport 1 Nova Sport 1
logo Nova Sport 2 Nova Sport 2
logo FightBox FightBox
logo Fast & Fun Box Fast & Fun Box
logo Eurosport Eurosport
logo Eurosport2 Eurosport2
logo Sport1 Sport1
logo Sport2 Sport2
logo Sport 5 Sport 5
logo Auto Motor Sport Auto Motor Sport
logo Golf Channel Golf Channel
logo Eroxxx Eroxxx
logo Babes TV Babes TV
logo True Amateurs True Amateurs
logo Dorcel XXX Dorcel XXX
logo Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
logo Reality Kings Reality Kings
logo Desire TV Desire TV
logo Men.tv Men.tv